NULL

Szczecin

Dane kontaktowe:

Gumieńce: ul. Okulickiego 77c/2, 71-890 Szczecin, Tel. 880 527 021

Prawobrzeże: ul. Rydla 93, 70-783 Szczecin, Tel. 880 527 018

Warszewo: ul. Szczecińska 14, 71-795 Szczecin, Tel. 602 359 369


E-mail: info@2plus2.edu.pl

Facebook: www.facebook.com/2plus2SM

Zajęcia

Nasze zajęcia odbywają się w kameralnych, trzy lub czteroosobowych grupach złożonych z rówieśników. Praca z każdym uczniem jest sprawą indywidualną - nie prowadzimy zajęć w oparciu o sztywne scenariusze. Dodatkowo, co wyróżnia nas od typowych kursów, ważnym jest aby uczeń zrozumiał dany materiał, a nie jedynie przepisał go z prezentacji czy ze słuchu do zeszytu. Realizujemy prawdziwe potrzeby uczniów i ich rodziców, a nie narzucony z góry, abstrakcyjny program który często mija się z rzeczywistymi potrzebami.
Cyfrowa Akademia to świetny wybór jeżeli chcesz się czegoś nauczyć! Dzieci u nas się nie nudzą i na zajęciach pracują nad praktycznymi tematami: poznają tajniki programowania, piszą swoje pierwsze gry komputerowe, uczą się logicznego myślenia, zapoznają z podstawami programów 3D.
Fizyka, Chemia, itd. wytłumaczone bez stresu, konkretnie. Jeśli Twój nauczyciel w szkole tłumaczy za szybko, niezrozumiale i ciągle stawia jedynki, to przyjdź do nas: wyjaśnimy nawet najtrudniejsze zagadnienia przedmiotów ścisłych.
Jak zaprojektować stół i wygodną sofę?
Jak wymyślić praktyczna przestrzeń miejską i blok mieszkalny?
Dlaczego niektóre produkty tak pięknie wyglądają?
Jakie są podstawy idealnego rysunku?
Jak narysować twarz i zwierzę?
Tych pytań i tematów mamy setki.
Będziemy je omawiam i realizować w praktyce na zajęciach Akademii Designu. Nie zabraknie też klasycznego rysunku.
U nas mówimy i uczymy mówić. Przełamujemy bariery w komunikacji, korzystamy ze współczesnych materiałów, pokazujemy jak zachować się praktycznych sytuacjach, jak zrozumieć film, video. Małe grupki, entuzjastyczni lektorzy.

Aktualności

Lubisz naszą szkołę 😁 i szukasz dobrego prezentu na Święta? 🎄
Jeśli myślisz o grze edukacyjnej, to do środy na hasło 2plus2 (tel. 600 078 920) każda gra z DARMOWĄ DOSTAWĄ w całej Polsce.
Opis Gier: ww...

Więcej

Igława - miasto w Czechach, założone w XIII wieku, w herbie mają jeża 🦔, a może niedługo burmistrz doda naszą czwórkę 😂..., ponieważ już za parę tygodni otwieramy tam kolejną szkołę 2+2.

Więcej

Co zyskasz przychodząc na nasze zajęcia matematyczne? 🐳
- lepsze oceny6️⃣
- pewność siebie na testach 💪
- zdobędziesz SKARB i nagrody: biorąc udział w Misji MatEmaTyk podczas naszych lekcji i ko...

Więcej