Bełchatów

Dane kontaktowe:

ul. Wojska Polskiego 23L , 97-400 Bełchatów, tel. 605-948-804


E-mail: szkola@cogito-belchatow.pl

Facebook: www.facebook.com/cogitobelchatow/

Zajęcia

Nasze zajęcia odbywają się w kameralnych, trzy lub czteroosobowych grupach złożonych z rówieśników. Praca z każdym uczniem jest sprawą indywidualną - nie prowadzimy zajęć w oparciu o sztywne scenariusze. Dodatkowo, co wyróżnia nas od typowych kursów, ważnym jest aby uczeń zrozumiał dany materiał, a nie jedynie przepisał go z prezentacji czy ze słuchu do zeszytu. Realizujemy prawdziwe potrzeby uczniów i ich rodziców, a nie narzucony z góry, abstrakcyjny program który często mija się z rzeczywistymi potrzebami.
Cyfrowa Akademia to świetny wybór jeżeli chcesz się czegoś nauczyć! Dzieci u nas się nie nudzą i na zajęciach pracują nad praktycznymi tematami: poznają tajniki programowania, piszą swoje pierwsze gry komputerowe, uczą się logicznego myślenia, zapoznają z podstawami programów 3D.

Aktualności

Zarwane noce przy zadaniach i poranny stres przed lekcją matematyki?😱 Codzienność ucznia nie musi, i co najważniejsze, nie powinna tak wyglądać!

Zapraszamy na dodatkowe zajęcia edukacyjne, które spra...

Więcej

Pierwszy tydzień szkoły za nami! 🏫🔔

U kogo trwa jeszcze powakacyjna radość z powrotu do szkolnej ławki, a kto już odlicza dni do kolejnych wakacji (albo chociaż weekendu)? 😉

Lekcje potra...

Więcej

Wakacje dobiegają końca ⏳ Już niedługo zabrzmi pierwszy szkolny dzwonek 🏫🔔 No właśnie - niedługo, to znaczy za ile? 😉

Przygotowaliśmy dla Was wakacyjną zgadywankę! 😊
Znacie odpowiedź? Podzielc...

Więcej